חדשות האגודה

גלריה

דור ישרים בארצות הברית

דור ישרים בארצות הברית

למעבר לאתר דור ישרים בארצות הברית לחץ כאן .

צור קשר

צור קשר

 ניתן ליצור קשר דרך האתר          או בטלפון 02-6499888                או במייל info@doryes.com

מספר אישי

מספר אישי

בסיום הבדיקה מקבל הנבדק את מספרו האישי. שמור את המספר לבקשות התאמה.

כרטיס ורוד

כרטיס ורוד

בכרטיס הורוד ממלא הנבדק את תאריך הלידה, טלפונים ליצירת קשר, ארצות מוצא ומספר זהות. 

דור ישרים כיום

דור ישרים כיום

 

דור ישרים פועלת כיום משני מרכזים, אחד בניו יורק ואחד בירושלים ומפעילה למעלה משלושים מקומות בדיקה קבועים בשש יבשות. שני המרכזים עובדים בשיתוף פעולה מלא.

בדיקות דור ישרים מבוצעות במעבדות מוסמכות תחת אבטחת איכות מחמירה. המעבדות מקושרות למרכזים המתקדמים בעולם ומתעדכנות בשיטות העבודה החדישות ביותר ללא ויתור על בקרת האיכות.

לנבדקים בדור ישרים מוצעים כיום שני סלי בדיקות בסיסיים וסל נוסף המהווה הרחבה לסל האשכנזי.

הסל הבסיסי האשכנזי של "דור ישרים" כולל בדיקה לאחת עשרה מחלות גנטיות רצסיביות קשות ושכיחות ביותר הנפוצות בעיקר בציבור האשכנזי. חלק מהמחלות מצויות בעדות אחרות (בשכיחות נמוכה יותר). בדור ישרים נבדקות גם מוטציות לא אשכנזיות למחלות אלו.

בדיקות למחלות המצויות בקרב עדות המזרח ותימנים - בשנים האחרונות נוסף סל בסיסי לבדיקות המומלצות ע"י משרד הבריאות למחלות המצויות בקרב ספרדים ועדות המזרח.

נבדקים ממוצא אשכנזי וספרדי יבדקו למחלות שבשני הסלים הבסיסים.

סל הבדיקות המשלים - עם התרחבות המחקר הגנטי עמלו ב"דור ישרים" בשנים האחרונות על מחקרים ובדיקות למחלות נוספות, וכיום יש אפשרות להוסיף לבדיקה שש מחלות הנחשבות גם למחלות חשוכות מרפא. מכיוון ששכיחות הנשאות למחלות הנוספות נמוכה יותר מהמחלות שבסל הבסיסי, הבדיקות שלהם אינן חלק מהבדיקות הבסיסיות, כל נבדק יוכל להחליט בעצמו אם להוסיפם או לאו. דור ישרים ממליצה על הוספתם.

 

 

 

אהבתם? שתפו